Thursday, June 13, 2024
Porady

Ile kosztuje przelot do USA?

Pewnie zastanawiasz się: Ile kosztują loty do USA z Indii? Air India, Turkish Airlines, Alaska Airlines, Air Canada? Po pierwsze, w Stanach Zjednoczonych występują cztery różne pory roku. Północny zachód charakteryzuje się chłodnym latem i łagodną zimą, natomiast na zachodnim wybrzeżu przez cały rok panuje słoneczny klimat. Środkowy Zachód charakteryzuje się silnym latem i często występują tam tornada. Z kolei na Florydzie panują ciepłe zimy.

Ten artykuł jest owocem współpracy naszej redakcji z portalem internetowym mexico.com.pl

Indie lotnicze

Jeśli planujesz wakacje w Indiach i zastanawiasz się, ile kosztują loty do USA liniami Air India, masz szczęście! Ta linia lotnicza była jedną z pierwszych na świecie, która zaoferowała loty non stop ze Stanów Zjednoczonych do Indii i do dziś jest liderem w dalszej podróży do i z Indii. Jeśli jesteś w USA, masz wiele możliwości podróżowania samolotem do Indii, a Air India właśnie ogłosiła dwie nowe trasy!

Tureckie linie lotnicze

Koszt przelotu do USA z Turcji jest zróżnicowany, ale ogólnie rzecz biorąc, najtaniej jest w marcu. Loty z głównych lotnisk kosztują zwykle około 1182 USD, ale można je dostać już za 765 USD, jeśli dokona się wcześniejszej rezerwacji. W czerwcu loty są droższe, ale można je kupić już za 900 USD. Bez względu na porę roku koszt biletu lotniczego jest mniej więcej taki sam.

Alaska Airlines

Ile kosztuje lot liniami Alaska Airlines do USA? To zależy od miejsca docelowego i rodzaju lotu. Niektóre loty są tańsze od innych. Na przykład lot z Portland Ore. do Chicago kosztuje mniej niż 500 USD. Jednak lot z Chicago do Nowego Jorku kosztuje ponad 10 000 USD, a odległość między tymi dwoma miastami wynosi ponad dwa tysiące mil. Aby lepiej wyobrazić sobie, ile kosztuje lot liniami Alaska Airlines, weź pod uwagę ceny innych linii lotniczych.

Do poczytania:   Implanty zębowe za granicą- czy naprawdę się opłacają?

Air Canada

Aeroplan ma dwa poziomy cenowe: klasa biznes i ekonomiczna. Loty w klasie biznes wymagają 60 000 punktów Aeroplan, natomiast bilety w klasie ekonomicznej kosztują tylko 35 000 punktów. Firma ta oferuje również tanie loty do Japonii. Należy jednak pamiętać, że bilety w klasie biznes są zazwyczaj droższe niż w klasie ekonomicznej. Dlatego przed dokonaniem rezerwacji warto sprawdzić aktualną cenę. Jeśli masz wystarczającą liczbę punktów, możesz otrzymać bilet-nagrodę po niższej cenie.

United Airlines

Ta linia lotnicza obsługuje loty do ponad 78 miejsc w Stanach Zjednoczonych oraz 108 miejsc na świecie. Loty odbywają się do miejsc w Azji, obu Amerykach, Europie i Oceanii. United posiada również bazy serwisowe w Orlando i Cleveland. Najnowsze ceny biletów lotniczych i oferty lotów można sprawdzić w Skyscanner, wiodącej aplikacji dla podróżnych. Aplikacja ta oferuje najtańsze loty ponad 200 linii lotniczych, w tym United Airlines.

American Airlines

Jeśli rozważasz lot liniami American Airlines, przed dokonaniem rezerwacji powinieneś wziąć pod uwagę kilka czynników. Po pierwsze, ta linia lotnicza ma kilka miejsc docelowych w całym kraju. American Airlines mają pięć głównych węzłów: Dallas, Nowy Jork imienia J.F.K., Los Angeles, Miami i Chicago O’Hare. Ponadto American Airlines są członkiem sojuszu lotniczego Oneworld. Niezależnie od tego, czy lecisz w interesach, czy dla przyjemności, American Airlines zabiorą Cię tam, gdzie chcesz, za rozsądną cenę.

United

Ile kosztuje lot do USA liniami United Airlines? Poniższe ceny są orientacyjne i mogą nie odzwierciedlać najbardziej aktualnych cen. Ceny lotów w obie strony zaczynają się od 157 USD. Należy jednak pamiętać, że ceny mogą ulec zmianie i są zależne od dostępności. Bardzo zalecane jest korzystanie z wyszukiwarki Skyscanner do wyszukiwania cen biletów lotniczych. Można porównać ceny wielu linii lotniczych i wybrać najlepszą ofertę dla swojego budżetu. Najlepszym czasem na kupno biletów lotniczych United Airlines do USA jest czas przed odlotem.

Do poczytania:   Podróż do Turcji – co trzeba zobaczyć? Praktyczny poradnik

Virgin America

Oprócz lotów krajowych, Virgin America obsługuje również regularne loty do Meksyku i wielu innych miejsc. Linie lotnicze wykonują setki lotów tygodniowo i oferują liczne oferty lotów do Stanów Zjednoczonych. Ceny różnią się znacznie w zależności od miejsca docelowego i okresu podróży. Firma oferuje kilka różnych klas lotów, więc można się spodziewać, że za regularny lot z San Francisco do Las Vegas zapłacimy około 100 USD. Oto kilka wskazówek, jak znaleźć najlepsze oferty lotów liniami Virgin America.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *